Banner
Banner
Banner

Announcement: Nowe mieszkania Białystok | Deweloperzy Białystok

Kategoria: woj. podlaskie

Białystok jest stolicą województwa podlaskiego. Został założony w 1320 roku. Prawa miejskie uzyskał 27 sierpnia 1691 roku. Obecnie liczy sobie około 295 000 mieszkańców.

Tak jak w całym kraju także w Białymstoku można nabyć nowe mieszkania. Jeżeli chodzi o mieszkania developerskie w Białymstoku to, jako przykład można przytoczyć inwestycję przy ulicy E. Orzeszkowej. W sprzedaży są mieszkania od 53 do 84 metrów kwadratowych.

Mieszkania developerskie Białystok to ciekawa oferta. Cena metra kwadratowego zaczyna się od 4 870 zł. Jak to często bywa cena jest uzależniona od wielkości miasta, a także od położenia danej nieruchomości i jej atrakcyjności dla osób szukających własnych nieruchomości. Podobnie sprawy się mają, jeżeli chodzi o mieszkania developerskie podlaskie. Należy się, zatem dobrze zastanowić przed kupnem mieszkania w określonym miejscu tak, aby być z niego jak najbardziej zadowolonym i mieć coś, na co się czekało przez duży czas.

Wspomniane wyżej mieszkania jak i inne spełniające oczywiście określone kryteria mogą być wzięte pod uwagę przez osoby korzystające z kredytu z dopłatami w ramach programu Rodzina na Swoim. Limit ceny metra kwadratowego wynosi obecnie 4 755,80 zł dla województwa podlaskiego (oprócz Białegostoku gdzie limit wynosi 5 560,10 zł). Tego typu kredyt hipoteczny jawi się, jako dobry sposób do nabycia własnej nieruchomości. Mieszkania od developerów są, zatem ciekawym pomysłem dla osób pragnących zacząć nowy etap swojego życia w własnym nowym mieszkaniu.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Announcement: Nowe mieszkania Kielce | Deweloperzy w Kielcach
  2. Announcement: Nowe mieszkania Kraków | Deweloperzy w Krakowie
  3. Nowe mieszkania Suwałki | Deweloperzy Suwałki

Tagi: , , , ,

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner