Banner
Banner
Banner

Nowe mieszkania Bielsko Biała | Deweloperzy Bielsko Biała

Kategoria: woj. śląskie

Bielsko-Białą jest miastem na prawach powiatu położonym w województwie śląskim na Pogórzu Śląskim. Miasto powstało w 1951 roku z połączenia Bielska i Białej. Obecnie zamieszkuje ją około 176 000 mieszkańców. W latach 1975-1998 miasto to było stolicą województwa bielskiego.

Jak niemal każde miasto także Bielsko-Biała ma ofertę nowych mieszkań. Mieszkania deweloperskie w Bielsko-Białej tak jak w pozostałych częściach kraju oferują swoim przyszłym właścicielom komfort posiadania czegoś nowego, czegoś czego jeszcze nikt przed nimi nie zamieszkiwał. Spośród kilku inwestycji można przytoczyć, jako przykłady luksusowe apartamenty znajdujące się przy ulicy Górskiej (ich ceny zaczynają się od ponad 530 000 zł). Innym przykładem może tu być widokowe osiedle pod Błatnią położone przy ulicy Hiacyntów, można tam kupić nieruchomości od 360 000 zł. Całkiem ciekawą ofertę, jakimi są mieszkania deweloperskie Bielsko-Biała stanowią również mieszkania przy ulicy Grondysa. Cena metra kwadratowego zaczyna się tam od 3999 zł.

Tak jak w całej Polsce tak samo i tutaj można skorzystać z rządowego programu pomocy w nabywaniu mieszkań o nazwie Rodzina na Swoim. Można w ten sposób nabyć mieszkania deweloperskie śląskie. Dzięki programowi dopłat do odsetek kredytów nowe mieszkania mogą nabywać zarówno małżeństwa jak i osoby samotnie wychowujące dzieci. Limit ceny jednego metra kwadratowego wynosi dla województwa śląskiego 4 654,30 zł (oprócz Katowic gdzie limit wynosi 5 262,60 zł).

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Announcement: Nowe mieszkania Katowice | Deweloperzy w Katowicach
  2. Nowe mieszkania Suwałki | Deweloperzy Suwałki
  3. Nowe mieszkania Radom | Deweloperzy Radom

Tagi: , , ,

Komentarzy: 1 to “Nowe mieszkania Bielsko Biała | Deweloperzy Bielsko Biała”

  1. WIESLAW Says:

    planuje kupno mieszkania F2 wbielsku-bialej lub okolicy

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner