Banner
Banner
Banner

Nowe mieszkania Ciechanów | Deweloperzy Ciechanów

Kategoria: woj. mazowieckie

Ciechanów jest miastem na prawach powiatu położonym w województwie mazowieckim. Prawa miejskie uzyskał w 1400 roku, obecnie zamieszkuje go około 45 000 mieszkańców. W latach 1975-1998 był stolicą województwa ciechanowskiego.

Tak jak w całym kraju także w Ciechanowie można nabyć nowe mieszkania. Jeżeli chodzi o mieszkania deweloperskie w Ciechanowie to, jako przykład można przytoczyć inwestycję przy ulicy Armii Krajowej (Osiedle Villa Art). Można tam nabyć mieszkania o powierzchni od 35 do 83 metrów kwadratowych. Mieszkania deweloperskie Ciechanów to ciekawa ofert. Jak to często bywa cena jest uzależniona od wielkości miasta, a także od samego położenia danej nieruchomości i jej atrakcyjności dla osób szukających własnych czterech kątów. Podobnie sprawy się mają, jeżeli chodzi o mieszkania deweloperskie mazowieckie. Należy się zatem dobrze zastanowić przed kupnem mieszkania w określonym miejscu tak, aby być z niego jak najbardziej zadowolonym.

Jeżeli kogoś nie stać na zakup nowego mieszkania za własne pieniądze może skorzystać z kredytu mieszkaniowego. Jednak nie każdy może taki kredyt otrzymać. Dla takich osób właśnie przeznaczony jest kredyt preferencyjny w ramach programu Rodzina na Swoim. Limit ceny przypadający na województwo mazowieckie (poza Warszawą gdzie limit wynosi 8 013,88 zł) jest równy 6 046,81 zł za metr kwadratowy. Na województwo mazowieckie przypadają jedne z najwyższych limitów w kraju, ale są tam także jedne z najdroższych mieszkań w Polsce.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Announcement: Nowe mieszkania Warszawa | Deweloperzy Warszawa
  2. Nowe mieszkania Płock | Deweloperzy Płock
  3. Nowe mieszkania Ostrołęka | Deweloperzy Ostrołęka

Tagi: , , , ,

Komentarzy: 1 to “Nowe mieszkania Ciechanów | Deweloperzy Ciechanów”

  1. Jan Moczek Says:

    posiadam do sprzedarzy 6 dzialek budowlanych polozonych blisko centrum w Szczytnie na mazurach,wszystkie sa uzbrojone ,istnieje mozliwosc dokupienia jeszcze 26 takich samych dzialek w jednym miejscu, kont. tel 886883463. pozdrawiam

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner