Banner
Banner
Banner

Nowe mieszkania Jelenia Góra | Deweloperzy w Jeleniej Górze

Kategoria: woj. dolnośląskie

Jelenia góra jest miastem na prawach powiatu położonym południowo-zachodniej Polsce, na terenie województwa dolnośląskiego. Prawa miejskie uzyskała w 1288 roku. Obecnie Jelenią Górę zamieszkuje około 85 000 mieszkańców. Od 1975 do 1998 roku była stolicą województwa jeleniogórskiego.

Jak w każdym mieście tak też w Jeleniej Górze istnieje rynek nieruchomości. Całkiem znaczącą rolę odgrywają w nim mieszkania developerskie Jelenia Góra. Każdy, kto chce znaleźć dla siebie własne mieszkanie powinien się najpierw głęboko zastanowić czy ma ono pochodzić z rynku wtórnego czy też ma to być całkiem nowe mieszkanie. Każdy z tych aspektów ma oczywiście swoje wady, ale także i zalety. Duża część klientów skłania się ku opcji zakupu nowego mieszkania pochodzącego z rynku pierwotnego. Mieszkania developerskie w Jeleniej Górze mogą, zatem skusić wielu przyszłych mieszkańców. Jako przykład inwestycji można by tu podać Osiedle Park Sudecki umiejscowione przy ulicy Sudeckiej. Metr kwadratowy kosztuje tam od około 7 815 zł. Jest to jedna z ciekawych ofert, jaka stanowią mieszkania developerskie dolnośląskie.

Jeżeli ktoś nie może sam nabyć mieszkania za własne pieniądze lub zaciągnięty kredyt, może ubiegać się o kredyt preferencyjny w ramach programu Rodzina na Swoim. Limit ceny metra kwadratowego dla mieszkań dostępnych w programie wynosi w województwie dolnośląskim (poza Wrocławiem) 5 018,30 zł. Z pomocy państwa mogą skorzystać małżeństwa oraz osoby samotnie wychowujące dzieci.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Announcement: Nowe mieszkania Opole | Deweloperzy Opole
  2. Nowe mieszkania Zielona Góra | Deweloperzy Zielona Góra
  3. Nowe mieszkania Suwałki | Deweloperzy Suwałki

Tagi: , , , ,

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner