Banner
Banner
Banner

Nowe mieszkania Kalisz | Deweloperzy w Kaliszu

Kategoria: woj. wielkopolskie

Kalisz jest miastem na prawach powiatu położonym w województwie wielkopolskim. Prawa miejskie uzyskał w 1257 roku. Obecnie liczy około 107 000 mieszkańców. W latach 1975-1998 Kalisz był stolicą województwa kaliskiego.

Mieszkania developerskie w Kaliszu stanowią ciekawą ofertę na rynku nieruchomości w tym mieście. Jako przykłady inwestycji można podać Panorama Park przy ulicy Poligonowej. Można tam zakupić mieszkania o metrażu od 44 do 56 metrów kwadratowych. Innym przykładem jest Osiedle „Panorama” położone również przy ulicy Poligonowej. Jak to ma miejsce w innych przypadkach także tutaj na ceny mieszkań wpływają w znaczący sposób pewne czynniki. Jednym z nich jest oczywiście lokalizacja. Innym może okazać się docelowa grupa, do jakiej skierowana jest dana inwestycja. Jeżeli mają to być zwykłe mieszkania dla przeciętnych obywateli ich ceny zapewne będą niższe a niżeli ceny apartamentów przeznaczonych dla najbogatszych klientów. Tym niemniej mieszkania developerskie Kalisz mogą zainteresować sporą cześć osób, które chcą nabyć własne ‘’cztery ściany’’.

Dla osób niemogących samodzielnie zaciągnąć kredytu na zakup mieszkania został stworzony rządowy program pomocy w nabywaniu własnych mieszkań i domów o nazwie Rodzina na Swoim. Limit ceny za metr kwadratowy mieszkania dostępnego w programie dla województwa wielkopolskiego wynosi 4 440,10 zł (dla Poznania wynosi 6 902,00 zł). Jednym słowem taki stan rzeczy zachęca, aby kupować mieszkania developerskie wielkopolskie.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Announcement: Nowe mieszkania Poznań | Deweloperzy Poznań
  2. Announcement: Nowe mieszkania Kielce | Deweloperzy w Kielcach
  3. Nowe mieszkania Skierniewice | Deweloperzy Skierniewice

Tagi: , , , ,

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner