Banner
Banner
Banner

Announcement: Nowe mieszkania Kielce | Deweloperzy w Kielcach

Kategoria: woj. świętokrzyskie

Kielce są stolicą województwa świętokrzyskiego. Prawa miejskie uzyskały w 1364 roku. Obecnie zamieszkuje je około 205 000 mieszkańców.

Mieszkania developerskie w Kielcach stanowią bardzo ciekawą ofertę na rynku nieruch mści w tym mieście. Jako przykłady inwestycji można podać Jagiellońska Point przy ulicy Jagiellońskiej i Grunwaldzkiej. Można tam zakupić mieszkania o metrażu od 34 do 130 metrów kwadratowych. Innym przykładem jest Osiedle Bilcza II położone przy ulicy Bilcza. Jak to ma miejsce w innych przypadkach także tutaj na ceny mieszkań wpływają w znaczący sposób różnego rodzaju czynniki. Jednym z nich jest lokalizacja. Innym może okazać się docelowa grupa, do jakiej skierowana jest dana inwestycja. Jeżeli mają to być zwykłe mieszkania dla przeciętnych obywateli ich ceny zapewne będą niższe a niżeli ceny apartamentów przeznaczonych dla najbogatszych klientów. Tym niemniej mieszkania developerskie Kielce mogą zainteresować sporą cześć osób, które chcą nabyć własne mieszkanie.

Jeżeli ktoś chce zaciągnąć kredyt na zakup własnego mieszkania, ale nie jest wstanie tego zrobić to może spróbować skorzystać z rządowego programu kredytów preferencyjnych pod nazwą Rodzina na Swoim. Ma on ułatwić dostęp do mieszkań wszystkim tym, którzy spełniają odpowiednie kryteria i do tej pory nie byli wstanie zaciągnąć kredytu komercyjnego. Limit ceny metra kwadratowego w województwie świętokrzyskim wynosi 3 508,02 zł a dla samych Kielc jest wyższy i równy 5 274,95 zł. Dzięki temu mieszkania developerskie świętokrzyskie są dostępne dla szerszej grupy osób.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Announcement: Nowe mieszkania Gdańsk | Deweloperzy w Gdańsku
  2. Announcement: Nowe mieszkania Katowice | Deweloperzy w Katowicach
  3. Nowe mieszkania Kalisz | Deweloperzy w Kaliszu

Tagi: , , , ,

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner