Banner
Banner
Banner

Announcement: Nowe mieszkania Kraków | Deweloperzy w Krakowie

Kategoria: woj. małopolskie

Kraków jest stolicą województwa małopolskiego. Prawa miejskie uzyskał 5 czerwca 1257 roku. Obecnie Kraków liczy sobie około 755 000 mieszkańców i jest drugim po Warszawie miastem pod względem liczby ludności w Polsce.

Mieszkania developerskie w Krakowie to interesująca ofertę na rynku nieruchomości w tym mieście. Jako przykłady inwestycji można podać Bronowice Residence przy ulicy Chełmońskiego. Można tam zakupić mieszkania o metrażu od 44 do 108 metrów kwadratowych. Metr kwadratowy kosztuje tam od 6 206 zł. Innym przykładem są mieszkania przy ulicy Daszyńskiego (od 16 000 zł za metr). Jak to ma miejsce w innych przypadkach także tutaj na ceny mieszkań wpływają pewne czynniki. Jednym z nich jest lokalizacja. Innym może okazać się docelowa grupa, do jakiej skierowana jest dana inwestycja. Jeżeli mają to być zwykłe mieszkania dla przeciętnych obywateli ich ceny zapewne będą niższe a niżeli ceny apartamentów. Tym niemniej mieszkania developerskie Kraków mogą zainteresować sporą cześć osób, które chcą nabyć własne nieruchomości.

Dla osób chcących posiadać własne mieszkanie często największą przeszkodą są pieniądze. Jeżeli spełniaj one odpowiednie kryteria oraz mieszkanie, które chcą nabyć także mieści się w szczegółowo określonych granicach to możliwe jest skorzystanie z programu dopłat do kredytów Rodzina na Swoim. Limit ceny metra kwadratowego mieszkania dostępnego w programie dla województwa małopolskiego wynosi 4 875,50 zł a dla Krakowa jest równy 6 497,40 zł. Daje to możliwość skorzystania z ofert, jaką stanowią mieszkania developerskie małopolskie szerszej grupie ludzi.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Announcement: Nowe mieszkania Opole | Deweloperzy Opole
  2. Announcement: Nowe mieszkania Kielce | Deweloperzy w Kielcach
  3. Nowe mieszkania Kalisz | Deweloperzy w Kaliszu

Tagi: , , , ,

Komentarzy: 1 to “Announcement: Nowe mieszkania Kraków | Deweloperzy w Krakowie”

  1. Zoriana Says:

    Dzień dobry,interesuje mnie nowe mieszkanie 2-pokojowe cenowo do 250000zł,tylko nie parter, w dobrze zlokalizowanym miejscu Krakowa.Proszę o wysłanie propozycji na maila.Dziękuje.

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner