Banner
Banner
Banner

Nowe mieszkania Krosno | Deweloperzy Krosno

Kategoria: woj. podkarpackie

Krosno to miasto na prawach powiatu położone w województwie podkarpackim. Prawa miejskie Krosno uzyskało około 1342 roku. Od 1975 do 1998 roku było stolicą województwa krośnieńskiego. Obecnie liczy około 48 000 mieszkańców.

Mieszkania deweloperskie w Krośnie są ciekawą ofertą dla każdego, kto chce wejść w posiadanie swojego własnego nowego mieszkania. Przykładem inwestycji w tym mieście są mieszkania przy ulicy Piaskowej. Metr kwadratowy kosztuje tam od 3 350 zł. Mieszkania mają metraż od około 35 do 68 metrów kwadratowych. Ta oraz inne oferty, jakie stanowią mieszkania deweloperskie Krosno są alternatywą dla rynku wtórnego. Wiele osób na pewno zastanawia się nad tym, jakie wybrać mieszkanie. Czy warto kupić nowe mieszkanie czy też stare. Niejednokrotnie wybór jest bardzo trudny. Obydwa wyjścia mają zarówno swoje zalety jak i wady. Jednak mieszkania deweloperskie podkarpackie są bardzo dobrym wyborem dla każdego, kto chce mieć swoje własne mieszkanie, które jest nowe i jeszcze nieużywane przez nikogo wcześniej.

Dla każdego, kto chce zakupić własne mieszkanie, ale nie jest go stać na wyłożenie całości sumy z własnej kieszeni lub też nie może zaciągnąć kredytu komercyjnego rząd przygotował program dopłat do kredytów hipotecznych Rodzina na Swoim. Limit ceny za metr kwadratowy w województwie podkarpackim wynosi 4 260,90 zł (poza Rzeszowem gdzie limit jest równy 4 822,30 zł za metr kwadratowy). Dzięki takiej pomocy wiele osób będzie mogło skorzystać z oferty nowych mieszkań od deweloperów.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Announcement: Nowe mieszkania Rzeszów | Deweloperzy Rzeszów
  2. Nowe mieszkania Tarnobrzeg | Deweloperzy Tarnobrzeg
  3. Nowe mieszkania Przemyśl | Deweloperzy Przemyśl

Tagi: , , , ,

Komentarzy: 1 to “Nowe mieszkania Krosno | Deweloperzy Krosno”

  1. Marszał Artur Says:

    Witam, interesuje mnie zakup mieszkania. Czy mogę otrzymać jakieś oferty od Państwa?

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner