Banner
Banner
Banner

Nowe mieszkania Legnica | Deweloperzy Legnica

Kategoria: woj. dolnośląskie

Legnica jest miastem na prawach powiatu położonym w województwie dolnośląskim. Została założona w 1149 roku. Prawa miejskie uzyskała w 1264 roku. W latach 1975-1998 była stolicą województwa legnickiego. Obecnie Legnicę zamieszkuje około 105 000 mieszkańców.

Mieszkania deweloperskie w Legnicy to oferta, jaka powinna zainteresować każdego, kto chce nabyć własne mieszkanie w tej części województwa dolnośląskiego. W zależności od ulokowania danej inwestycji możemy mieć do czynienia z różnymi cenami. Tam gdzie są one wyższa możemy być raczej pewni, że są to bardziej ekskluzywne i ciekawsze części miasta. W przypadku niższych cen mamy do czynienia z mniej popularną okolicą. Duży wpływ na ceny ma również to czy dana nieruchomość to ekskluzywny apartament przeznaczony dla najbogatszych mieszkańców czy tez normalny, przeciętny blok czy kamienica z mieszkaniami dla zwykłych obywateli. Jeżeli chodzi o mieszkania deweloperskie Legnica można podać przykład inwestycji przy ulicy Myrka.

Z pewnością część z ofert, jaką stanowią mieszkania deweloperskie dolnośląskie może spełniać warunki programu rządowego pomocy w nabywaniu własnych mieszkań Rodzina na Swoim. Limit ceny metra kwadratowego dla województwa dolnośląskiego wynosi 5 018,30 zł. Dla Wrocławia limit ten jest wyższy i wynosi 6 724,90 zł. Dzięki takiej pomocy Skarbu Państwa wiele osób, które wcześniej nie mogły liczyć na komercyjny kredyt teraz są w stanie zaciągnąć pożyczkę na warunkach preferencyjnych i mogą stać się właścicielami własnych mieszkań.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

 1. Nowe mieszkania Suwałki | Deweloperzy Suwałki
 2. Nowe mieszkania Skierniewice | Deweloperzy Skierniewice
 3. Nowe mieszkania Radom | Deweloperzy Radom

Tagi: , , , ,

komentarze 3 to “Nowe mieszkania Legnica | Deweloperzy Legnica”

 1. nowe mieszkania | Studencik Says:

  […] biorą udział w rywalizacji o kupujących. Jednym z dowodów takiego stanu rzeczy są nowe mieszkania legnica. Wielu ludzi będzie w stanie znaleźć tam coś dla […]

 2. Krzysztof Says:

  INteresuje mnie zakup mieszkania nlowego w Legnicy ok 40m2 2lub 3 pietro prosze o oferty!

 3. Marcin Says:

  Interesuje mnie zakup mieszkania deweloperskiego, 60-80m2, 4-5 pokojowe, 2 pietro wzwyż

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner