Banner
Banner
Banner

Announcement: Nowe mieszkania Łódź | Deweloperzy Łódź

Kategoria: woj. łódzkie

Łódź jest stolicą województwa łódzkiego. Miasto prawa miejskie uzyskało w 1423 roku. Obecnie liczy około 745 000 mieszkańców i jest trzecim pod względem ludności miastem w Polsce.

Mieszkania deweloperskie w Łodzi stanowią ciekawą ofertę na rynku mieszkaniowym w tym mieście i całym województwie. Jako przykłady inwestycji można podać Osiedle Polesie przy ulicy Przybyszewskiego. Można tam zakupić mieszkania o metrażu od 55 do 133 metrów kwadratowych. Kolejnym przykładem jest Osiedle Centrum położone przy ulicy Tymienieckiego (ceny mieszkań zaczynają się tam od 4 790 zł za metr kwadratowy). Jak to ma miejsce w innych przypadkach także tutaj na ceny mieszkań wpływają w duży sposób różne czynniki. Jednym z nich jest lokalizacja. Innym może okazać się docelowa grupa, do jakiej skierowana jest dana inwestycja. Jeżeli mają to być zwykłe mieszkania dla przeciętnych obywateli ich ceny zapewne będą niższe a niżeli ceny apartamentów przeznaczonych dla najbogatszych klientów. Tym niemniej mieszkania deweloperskie Łódź mogą zainteresować sporo osób.

Dla każdego, kto nie może pozwolić sobie na zakup własnego mieszkania z własnych środków lub nie jest w stanie zaciągnąć odpowiedniego kredytu, rząd przygotował program dopłat do kredytów mieszkaniowych rodzina na Swoim. Kredyty preferencyjne dofinansowywane przez Skarb Państwa stanowią poważny bodziec, dzięki któremu wiele osób będzie mogło zakupić mieszkania deweloperskie łódzkie. Limit ceny metra kwadratowego dla całego województwa wynosi 4 504,50 zł poza Łodzią gdzie jest on równy 6 481,30 zł.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Announcement: Nowe mieszkania Katowice | Deweloperzy w Katowicach
  2. Nowe mieszkania Skierniewice | Deweloperzy Skierniewice
  3. Nowe mieszkania Radom | Deweloperzy Radom

Tagi: , , , ,

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner