Banner
Banner
Banner

Nowe mieszkania Łomża | Deweloperzy Łomża

Kategoria: woj. podlaskie

Łomża jest miastem na prawach powiatu położonym w województwie podlaskim. Miasto zostało założone w dziewiątym wieku. Prawa miejskie uzyskała 15 czerwca 1418 roku. W latach 1975-1998 Łomża była stolicą województwa łomżyńskiego. Obecnie miasto liczy około 64 000 mieszkańców.

Tak jak to jest w przypadku innych miast tak też mieszkania deweloperskie Łomża stanowią całkiem ciekawy element lokalnego rynku nieruchomości. Jak wszędzie ceny zależą silnie od dzielnicy, w jakiej znajduje się dane mieszkanie, czy jest to jedna z tych lepszych dzielnic czy też mniej popularnych i atrakcyjnych dla potencjalnych klientów. Na koszt mieszkania mają również wpływ inne czynniki takie jak standard wykończenia określonych mieszkań. Jeżeli ma to być zwykły blok dla przeciętnych obywateli to cena na pewno będzie niższa niż miałoby to miejsce w przypadku apartamentów lub tym podobnych. Łatwo, zatem można wywnioskować, że im ktoś dysponuje większym majątkiem czy też zdolnością kredytową ty ma większy wybór z pośród ofert, jakimi są mieszkania deweloperskie Łomża.

Podobnie jak ma to miejsce w innych regionach także mieszkania deweloperskie podlaskie można zakupić korzystając z programu dopłat do kredytów hipotecznych Rodzina na Swoim. Limit ceny metra kwadratowego w województwie podlaskim wynosi 4 755,80 zł oprócz Białegostoku gdzie limit jest równy 5 560,10 zł. Taki program to szansa na posiadanie własnego mieszkania dla osób, które jeszcze do niedawna nie mogły same pozwolić sobie na taki luksus.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Announcement: Nowe mieszkania Białystok | Deweloperzy Białystok
  2. Nowe mieszkania Bydgoszcz | Deweloperzy Bydgoszcz
  3. Nowe mieszkania Suwałki | Deweloperzy Suwałki

Tagi: , , , ,

komentarze 2 to “Nowe mieszkania Łomża | Deweloperzy Łomża”

  1. karol Says:

    witam jestem zainteresowany kupnem nowego mieszkania ok.50m2

  2. focus83 Says:

    Jestem zainteresowany kupnem nowego mieszkania w Łomży do 50m2

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner