Banner
Banner
Banner

Announcement: Nowe mieszkania Lublin | Deweloperzy Lublin

Kategoria: woj. lubelskie

Lublin jest stolica województwa lubelskiego. Miasto uzyskało prawa miejskie w 1317 roku. Obecnie zamieszkuje go około 350 000 mieszkańców.

Mieszkania deweloperskie w Lublinie mogą stanowić ciekawą opcję dla wszystkich szukających własnego domu w tym mieście. Przewagą rynku pierwotnego nad wtórnym jak nietrudno zgadnąć jest to, że kupujemy nowe nieużywane do tej pory mieszkanie, w którym możemy wszystko urządzić od początku po swojemu wedle własnych zasad. Można podać kilka przykładów inwestycji jakimi są mieszkania deweloperskie Lublin. Pierwszym mogą być mieszkania przy ulicy Bluszczowej. Ceny metra kwadratowego zaczynają się tam od 4 300 zł. Kolejną ciekawą ofertą są mieszkania przy ulicy Różanej (ceny zaczynają się od 4 900 zł). Wszędzie w kraju tak wiec i w Lublinie na ceny nieruchomości znaczący wpływ ma lokalizacja danej inwestycji.

Dla każdego, kto nie może sobie pozwolić na zakup mieszkania przy użyciu własnych środków finansowych może liczyć na pomoc państwa. Rząd przygotował dla takich osób program dopłat do kredytów mieszkaniowych o nazwie Rodzina na Swoim. Limit ceny metra kwadratowego dla miasta Lublin jest równy 4 510,04 zł a dla pozostałych gmin w województwie wynosi 3 955,43 zł. Są to jedne z najniższych limitów w Polsce. Związane jest to z tym, że ogólnie na Lubelszczyźnie mamy do czynienia z najniższymi cenami mieszkań w kraju. Tym niemniej oferta, jaką stanowią mieszkania deweloperskie lubelskie jest warta uwagi i przemyślenia.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

 1. Nowe mieszkania Biała Podlaska | Deweloperzy Biała Podlaska
 2. Nowe mieszkania Chełm | Deweloperzy Chełm
 3. Nowe mieszkania Nowy Sącz | Deweloperzy Nowy Sącz

Tagi: , , , ,

komentarze 3 to “Announcement: Nowe mieszkania Lublin | Deweloperzy Lublin”

 1. Grażyna proskurnica Says:

  Witam

  Zajmuję się tematem uzdatniania wody, jestem zainteresowana nawiązniem wspólpracy w tym temacie. MOje urzadzenia podwyższą standard oddawanych mieszkań (niewielkie nakłady na zakup urzadzeń) a koszty eksploatacji instalacji dużo tańsze. dłuższa żywotność urzadzeń.

  Pozdrawiam
  ARMAR Systemy Uzdatniania Wody
  Grazyna Proskurnicka

 2. Aneta Says:

  Witam,
  Interesuje mnie mieszkanie na terenie miasta Lublina. Pietro pierwsze. Cztery pokoje. Od 65 do 74 metrow. W bloku bez windy czyli blok do 4 pieter. Srodkowa klatka. Z mozliwoscia dokupienia garazu.

 3. Ewa Kowalska Says:

  Witam!jestem zainteresowana nowym mieszkaniem na terenie miasta Lublina.Okolice uczelni.Oferuje zamiane na dzialki budowlane w Gm.Puchaczow.Okolice Kopalni Bogdanka.

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner