Banner
Banner
Banner

Nowe mieszkania Nowy Sącz | Deweloperzy Nowy Sącz

Kategoria: woj. małopolskie

Jest to miasto na prawach powiatu grodzkiego w województwie małopolskim. Prawa miejskie uzyskało w 1292 roku. Obecnie liczy około 85 000 mieszkańców. W poprzednim podziale administracyjnym (lata 1975-1998) Nowy Sącz był stolicą województwa nowosądeckiego.

Podobnie jak inne tego typu oferty także mieszkania deweloperskie w Nowym Sączu są ciekawym rozwiązaniem dla przyszłych posiadaczy własnych nieruchomości. Jak wszędzie ceny zależą mocno od dzielnicy, w jakiej znajduje się dana inwestycja. Jeżeli jest to jedna z tych lepszych bardziej popularnych wiąże się to z wyższymi cenami. Jeżeli są to mniej interesujących dla potencjalnych klientów miejsca, ceny będą niższe. Oczywiście na koszt mieszkania mają wpływ również inne czynniki takie jak standard wykonania określonych mieszkań czy ich przeznaczenie. Tym niemniej mieszkania deweloperskie Nowy Sącz są warte uwagi każdego, kto zamierza nabyć nowe mieszkanie.

W przypadku, gdy ktoś chciałby nabyć mieszkania deweloperskie małopolskie, ale nie jest go stać na bezpośredni zakup lub zaciągnięcie kredytu to może skorzystać z programu Rodzina na Swoim. Ma on na celu pomoc w nabywaniu mieszkań oraz domów jednorodzinnych małżeństwom oraz ludziom samotnie wychowującym dzieci (istnieją plany dopuszczenia do programu osób samotnych). Limit ceny metra kwadratowego w programie dla województwa małopolskiego wynosi 4 875,50 zł poza Krakowem gdzie jest on równy 6 497,40 zł. Jest to ciekaw oferta dla chcących posiadać mieszkania od dewelopera.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Announcement: Nowe mieszkania Warszawa | Deweloperzy Warszawa
  2. Nowe mieszkania Biała Podlaska | Deweloperzy Biała Podlaska
  3. Nowe mieszkania Leszno | Deweloperzy Leszno

Tagi: , , , ,

Komentarzy: 1 to “Nowe mieszkania Nowy Sącz | Deweloperzy Nowy Sącz”

  1. maria Says:

    interesuje mnie mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w nowym sączu objęte programem mieszkania dla młodych

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner