Banner
Banner
Banner

Announcement: Nowe mieszkania Olsztyn | Deweloperzy Olsztyn

Kategoria: woj. warmińsko-mazurskie

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Został założony około 1334 roku. Prawa miejskie otrzymał 31 października 1353 roku. Obecnie zamieszkuje go około 176 000 osób.

Mieszkania deweloperskie w Olsztynie to interesująca ofertę na rynku nieruchomości. Jako przykłady inwestycji można podać osiedle Tęczowy Las znajdujące się na granicy miasta Olsztyn. Dostępne są tam mieszkania o metrażu od 31 do 138 metrów kwadratowych. Innym przykładem są mieszkania przy ulicy Grota Roweckiego. Jak to ma miejsce w innych przypadkach także tutaj na ceny mieszkań wpływają pewne czynniki. Jednym z nich jest lokalizacja. Innym może okazać się docelowa grupa, do jakiej skierowana jest dana inwestycja. Jeżeli mają to być zwykłe mieszkania dla przeciętnych obywateli ich ceny zapewne będą niższe a niżeli ceny apartamentów. Tym niemniej mieszkania deweloperskie Olsztyn mogą zainteresować sporą cześć osób chcących nabyć własne nieruchomości.

Jeżeli kogoś nie stać na zakup nowego mieszkania może skorzystać z programu Rodzina na Swoim. Jest on przeznaczony dla małżeństw oraz dla rodziców samotnie wychowujących dzieci. Jednym z warunków, jakie musi spełnić nieruchomość, jaką korzystający z kredytu preferencyjnego chcą nabyć jest odpowiednia cena. Limit ceny metra kwadratowego w województwie warmińsko-mazurskim wynosi 4 738,30 zł oprócz Olsztyna gdzie jest on równy 6 927,90 zł. Dzięki takim ułatwieniom mieszkania deweloperskie warmińsko-mazurskie są ciekawą ofertą dla osób chcących posiadać własne mieszkania.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

 1. Announcement: Nowe mieszkania Kielce | Deweloperzy w Kielcach
 2. Nowe mieszkania Siedlce | Deweloperzy Siedlce
 3. Nowe mieszkania Kalisz | Deweloperzy w Kaliszu

Tagi: , , , ,

Komentarzy: 1 to “Announcement: Nowe mieszkania Olsztyn | Deweloperzy Olsztyn”

 1. Albert Wencłak Says:

  Witam.
  Zajmuję się wykończeniami wnętrz. Kontaktuje się z zapytaniem czy interesuje państwa współpraca na zasadzie podwykonawstwa. Jestem VAT-owcem tak więc ułatwi to nam współpracę Zakres prac wykonywanych przez moją firmę to montaż stolarki drzwiowej i okiennej, podwieszane sufity, systemy z płyt gipsowych, szpachlowanie, malowanie, układanie paneli, terakota, glazura, biały montaż, tynki ozdobne i inne prace które uczynią mieszkanie estetycznym i funkcjonalnym.

  Pozdrawiam.

  Albert Wencłak

  http://www.al-wen.pl

  tel. 605183112

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner