Banner
Banner
Banner

Nowe mieszkania Piotrków Trybunalski | Deweloperzy Piotrków

Kategoria: woj. łódzkie

Piotrków Trybunalski jest miastem na prawach powiatu w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał w trzynastym wieku. Obecnie zamieszkuje go około 78 000 mieszkańców. W latach 1975-1998 był stolicą województwa piotrkowskiego.

Mieszkania deweloperskie w Piotrkowie Trybunalskim stanowią ciekawa część rynku mieszkaniowego. Nowe nieruchomości maja kilka zalet, które czynią je bardziej atrakcyjnymi dla sporego grona klientów a niżeli ma to miejsce w przypadku mieszkań pochodzących z rynku wtórnego. Nie inaczej sprawy się mają, jeżeli chodzi o mieszkania deweloperskie Piotrków Trybunalski. Także tutaj znajdzie się zapewne wielu klientów, którzy wolą zamieszkać w nowopowstających nieruchomościach. Cena każdego mieszkania uzależniona jest oczywiście od kilku czynników. Chyba najważniejszym jest lokalizacja inwestycji, zależnie od tego czy mamy do czynienia z nowymi osiedlami budowanymi w mniej atrakcyjnych rejonach miasta czy też z inwestycjami w centrum.

Program rządowego wsparcia w nabywaniu mieszkań i domów jednorodzinnych pod nazwą Rodzina na Swoim został stworzony, aby pomóc małżeństwom oraz osobom samotnie wychowującym dzieci. Dzięki dopłatom do odsetek kredytu hipotecznego daje on możliwość zakupu własnej nieruchomości osobom, których wcześniej nie było na to stać. Limit ceny metra kwadratowego w województwie łódzkim wynosi 4 504,50 zł a dla miasta Łodzi jest wyższy i równy 6 481,30 zł. Dzięki takiemu obrotowi spraw mieszkania deweloperskie łódzkie mogą znaleźć wielu nowych właścicieli.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

 1. Nowe mieszkania Skierniewice | Deweloperzy Skierniewice
 2. Nowe mieszkania Sieradz | Deweloperzy Sieradz
 3. Nowe mieszkania Kalisz | Deweloperzy w Kaliszu

Tagi: , , , ,

komentarze 4 to “Nowe mieszkania Piotrków Trybunalski | Deweloperzy Piotrków”

 1. Łucja Says:

  Planuje zakup mieszkania ok 50-60 m2

 2. mariusz Says:

  szukam mieszkania w nowym budownictwie w Piotrkowie Tryb. od 30-50m2

 3. Michał Says:

  Szukam większego mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim. Minimum to 4 pokoje, metraż minimum 70-80 m kw.

 4. maciek Says:

  witam , planuje zaukp mieszkania w Piotrkowie Tryb ok 50 m2

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner