Banner
Banner
Banner

Nowe mieszkania Płock | Deweloperzy Płock

Kategoria: woj. mazowieckie

Płock jest miastem na prawach powiatu położonym w województwie mazowieckim. Zostało założone w dziewiątym wieku. Prawa miejskie uzyskał w 1237 roku. Dzisiaj Płock zamieszkuje około 127 000 mieszkańców. Od roku 1975 do roku 1998 Płock był stolicą województwa płockiego.

Tak jak w całym kraju także w Płocku można nabyć nowe, ciekawe mieszkania. Jeżeli chodzi o mieszkania deweloperskie w Płocku to, jako przykład można podać inwestycję przy ulicy Górna Płock. Można tam nabyć mieszkania o metrażu od 40 do 140 metrów kwadratowych. Mieszkania deweloperskie Płock stanowią, zatem ciekawą ofertę. Jak to często bywa cena jest uzależniona od wielkości miasta, ale również od samego położenia danej nieruchomości i jej atrakcyjności dla osób szukających własnych mieszkań. W taki sam sposób mają się sprawy, jeżeli chodzi o mieszkania deweloperskie mazowieckie. Należy się, zatem dobrze zastanowić przed kupnem mieszkania w określonym miejscu tak, aby być z niego jak najbardziej zadowolonym.

Mieszkania od deweloperów w mazowieckiem mogą być nabywane dzięki kredytom preferencyjnym z programu Rodzina na Swoim. Ma on na celu pomoc w zakupie nieruchomości wszystkim tym (dokładnie małżeństwom i samotnym rodzicom), którzy nie mogą liczyć na zwykłe kredyty hipoteczne. Limit metra kwadratowego wynosi w województwie mazowieckim 6 046,81 zł a dla Warszawy jest wyższy i równy 8 013,88 zł. Są to jedne z najwyższych limitów w kraju. Tym niemniej jest to ciekawa oferta dla mieszkańców tego rejonu i nie tylko.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Announcement: Nowe mieszkania Warszawa | Deweloperzy Warszawa
  2. Nowe mieszkania Radom | Deweloperzy Radom
  3. Nowe mieszkania Przemyśl | Deweloperzy Przemyśl

Tagi: , , , ,

komentarze 2 to “Nowe mieszkania Płock | Deweloperzy Płock”

  1. Hanna Ostrowska Says:

    nowe mieszkanie w Płocku do 80 m2

  2. Hanna Ostrowska Says:

    mieszkanie do 80 m2

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner