Banner
Banner
Banner

Announcement: Nowe mieszkania Poznań | Deweloperzy Poznań

Kategoria: woj. wielkopolskie

Poznań jest stolicą województwa wielkopolskiego. Został założony w ósmym wieku. Prawa miejskie otrzymał w 1253 roku. Obecnie liczy około 557 000 mieszkańców.

Mieszkania deweloperskie w Poznaniu to interesująca ofertę na rynku nieruchomości w tym mieście. Jako przykłady inwestycji można przedstawić Żurawiniec Park znajdujący się przy ulicy Błażeja. Można tam zakupić mieszkania o powierzchni od 35 do 66 metrów kwadratowych. Metr kwadratowy kosztuje tam od 5 500 zł. Innym przykładem są mieszkania przy ulicy Smardzewskiej (ceny zaczynają się od około 270 000 zł za mieszkanie). Jak to ma miejsce w innych przypadkach także tutaj na ceny mieszkań wpływają pewne czynniki. Jednym z nich jest lokalizacja. Innym może okazać się docelowa grupa, do jakiej skierowana jest dana inwestycja. Jeżeli mają to być zwykłe mieszkania dla przeciętnych obywateli ich ceny zapewne będą niższe a niżeli ceny apartamentów. Tym niemniej mieszkania deweloperskie Poznań mogą zainteresować sporą cześć ludzi, którzy chcą nabyć własne nieruchomości.

Dla osób, które pragną posiadać własne mieszkanie, ale nie stać ich na kupno takowego z własnej kieszeni lub nie mogą zaciągnąć kredytu hipotecznego rząd przygotował alternatywne rozwiązanie. Program Rodzina na Swoim ma za zadanie wspomóc małżeństwa oraz rodziców samotnie wychowujących dzieci w nabywaniu mieszkań. Limit ceny metra kwadratowego nieruchomości jakie są dostępne w programie wynosi dla województwa wielkopolskiego 4 440,10 zł. Dla samego miasta Poznań limit jest wyższy i równy 6 902,00 zł. Dzięki temu oferta, jaką są mieszkania deweloperskie wielkopolskie zaciekawi wiele osób.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

 1. Nowe mieszkania Skierniewice | Deweloperzy Skierniewice
 2. Nowe mieszkania Leszno | Deweloperzy Leszno
 3. Nowe mieszkania Kalisz | Deweloperzy w Kaliszu

Tagi: , , , ,

komentarze 4 to “Announcement: Nowe mieszkania Poznań | Deweloperzy Poznań”

 1. Marianna Says:

  Zdecydowałem się na ofertę Family House. Sprawdzony deweloper w bardzo korzystnej cenie. Wybór padł na dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Kosińskiego.

 2. MW34 Says:

  A czy w przypadku Family House były jakieś problemy przy zawieraniu umowy?

 3. MW34 Says:

  Mam pytanie do was czy przy zawieraniu umowy z Family House były jakieś komplikacje?

 4. adam_OOP Says:

  u mnie nie bylo, z terminowoscia tez ok. pozdrawiam

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner