Banner
Banner
Banner

Nowe mieszkania Przemyśl | Deweloperzy Przemyśl

Kategoria: woj. podkarpackie

Przemyśl jest miastem na prawach powiatu w województwie podkarpackim. Liczy obecnie około 67 000 mieszkańców i jest drugim pod względem liczby ludności miastem województwa. Zostało założone w dziesiątym wieku. Prawa miejskie uzyskał w 1389 roku. W poprzednim podziale administracyjnym naszego kraju Przemyśl był stolicą województwa przemyskiego.

Tak jak ma to miejsce w innych miastach tak też mieszkania deweloperskie Przemyśl stanowią całkiem ciekawy element lokalnego rynku nieruchomości w województwie podkarpackim. Jak wszędzie ceny zależą silnie od dzielnicy, w jakiej znajduje się dana inwestycja. Ważne jest czy jest to jedna z tych lepszych i bardziej popularnych czy też mniej interesujących dla potencjalnych mieszkańców. Oczywiście na koszt mieszkania mają wpływ również inne czynniki takie jak standard wykonania, wykończenia itp. określonych mieszkań. Jeżeli ma to być zwykły blok dla przeciętnych podatników to cena na pewno będzie niższa niż miałoby to miejsce w przypadku apartamentów. Podobnie jest, jeżeli chodzi o mieszkania deweloperskie Przemyśl.

Mieszkania deweloperskie podkarpackie można nabywać nie tylko dzięki własnym środkom finansowym czy zaciągniętym kredytom komercyjnym, ale również dzięki kredytom z dopłatami Skarbu Państwa. Program Rodzina na Swoim ma za zadanie pomoc wszystkim tym, którzy spełniają odpowiednie warunki szczegółowo opisane w stosownych przepisach i ustawach. Limit ceny metra kwadratowego w programie wynosi obecnie dla województwa podkarpackiego 4 260,90 zł. W przypadku Rzeszowa limit jest nieco wyższy i wynosi 4 822,30 zł.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

 1. Announcement: Nowe mieszkania Rzeszów | Deweloperzy Rzeszów
 2. Nowe mieszkania Tarnobrzeg | Deweloperzy Tarnobrzeg
 3. Nowe mieszkania Krosno | Deweloperzy Krosno

Tagi: , , , ,

komentarze 4 to “Nowe mieszkania Przemyśl | Deweloperzy Przemyśl”

 1. Lidia Says:

  Poszukuję nowego mieszkania do 35 m2 w Przemyślu

 2. halina Says:

  Planuję zakup mieszkania w Przemyślu; 1.może być z widokiem na San/ale blisko Dworca PKP/ 2.może być z widokiem na miasto/ale blisko obwodnicy i Galerii Sanowa 3.Koniecznie N O W E -stan deweloperski

 3. ted Says:

  szukam mieszkanie bezczynszowe deweloperskie rowniez moze byc od osob prywatnych w przemyslu 2 ,3 pokojowe

 4. olaa Says:

  Chciałabym kupić kawalerkę w Przemyslu w stanie deweloperskim, w nowym budynku, także od osób prywatnych

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner