Banner
Banner
Banner

Announcement: Nowe mieszkania Rzeszów | Deweloperzy Rzeszów

Kategoria: woj. podkarpackie

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego. Został założony w jedenastym wieku. Prawa miejskie uzyskał w 1354 roku. Obecnie zamieszkuje go około 173 000 mieszkańców.

Mieszkania deweloperskie w Rzeszowie są ciekawą ofertą dla każdego, kto chce wejść w posiadanie swojego własnego nowego mieszkania. Przykładem inwestycji w tym mieście są mieszkania przy ulicy Hetmańskiej. Metr kwadratowy kosztuje tam od 4 850 zł. Mieszkania mają metraż od około 31 do 122 metrów kwadratowych. Kolejnym przykładem mogą być mieszkania przy ulicy Grabskiego. Te oraz inne oferty, jakie stanowią mieszkania deweloperskie Rzeszów są alternatywą dla rynku wtórnego. Wiele osób na pewno zastanawia się nad tym, jakie wybrać mieszkanie. Czy warto kupić nowe mieszkanie czy też pochodzące z rynku wtórnego. Bardzo często wybór jest bardzo trudny. Obydwa wyjścia mają zarówno swoje zalety jak i wady. Jednak mieszkania deweloperskie podkarpackie są bardzo dobrym wyborem dla każdego, kto chce mieć swoje własne mieszkanie, które jest nowe i jeszcze nieużywane przez nikogo wcześniej.

Dla każdego, kto chce zakupić własne mieszkanie, ale nie jest go stać na zapłacenie całej sumy z własnej kieszeni lub też nie może zaciągnąć tradycyjnego kredytu rząd przygotował program dopłat do kredytów hipotecznych Rodzina na Swoim. Limit ceny za metr kwadratowy w województwie podkarpackim wynosi 4 260,90 zł (poza Rzeszowem gdzie limit jest równy 4 822,30 zł za metr kwadratowy). Dzięki takiej pomocy wiele osób będzie mogło skorzystać z oferty, jaką stanowią nowe mieszkania od deweloperów.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Nowe mieszkania Tarnobrzeg | Deweloperzy Tarnobrzeg
  2. Nowe mieszkania Krosno | Deweloperzy Krosno
  3. Nowe mieszkania Konin | Deweloperzy w Koninie

Tagi: , , , ,

komentarze 2 to “Announcement: Nowe mieszkania Rzeszów | Deweloperzy Rzeszów”

  1. danuta niemiec Says:

    POSZUKUJE MIESZKANIA 25-30 M2 RZESZOW

  2. Aneta Says:

    mieszkanie nowe do 180000

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner