Banner
Banner
Banner

Nowe mieszkania Słupsk | Deweloperzy Słupsk

Kategoria: woj. pomorskie

Słupsk jest miastem na prawach powiatu położonym w województwie pomorskim. Został założony w dziesiątym wieku. Prawa miejskie uzyskał w 1265 roku. Obecnie zamieszkuje go około 97 000 mieszkańców. W latach 1975-1998 Słupsk był stolicą województwa słupskiego.

Mieszkania deweloperskie w Słupsku stanowią ciekawą ofertę na rynku nieruchomości w tym mieście. Jako przykłady inwestycji można podać nieruchomości przy ulicy Kulczyńskiego. Można tam zakupić mieszkania o powierzchni od 40 do 80 metrów kwadratowych. Jak to ma miejsce w innych przypadkach także tutaj na ceny mieszkań wpływają pewne czynniki. Jednym z nich jest oczywiście lokalizacja. Innym może okazać się docelowa grupa, do jakiej skierowana jest dana inwestycja. Jeżeli mają to być zwykłe mieszkania dla przeciętnych obywateli ich ceny zapewne będą niższe a niżeli ceny apartamentów przeznaczonych dla najbogatszych klientów. Tym niemniej mieszkania deweloperskie Słupsk mogą zainteresować sporą cześć osób, które chcą nabyć własne mieszkania.

Dla wszystkich (spełniających odpowiednie kryteria) tych, którzy nie są wstanie sprostać warunkom finansowym, jakie stawiają sprzedający mieszkania państwo przygotowało program pomocy w nabywaniu własnych mieszkań i domów pod nazwą Rodzina na Swoim. Limit ceny metra kwadratowego dla mieszkań dostępnych za pośrednictwem programu jest równy dla województwa pomorskiego 5 438,30 zł. W przypadku Gdańska limit ten jest wyższy i wynosi 6 487,60 zł za metr kwadratowy. W ten sposób mieszkania deweloperskie pomorskie są dostępne dla szerszej grupy ludzi.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Announcement: Nowe mieszkania Gdańsk | Deweloperzy w Gdańsku
  2. Announcement: Nowe mieszkania Kielce | Deweloperzy w Kielcach
  3. Announcement: Nowe mieszkania Kraków | Deweloperzy w Krakowie

Tagi: , , , ,

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner