Banner
Banner
Banner

Announcement: Nowe mieszkania Szczecin | Deweloperzy Szczecin

Kategoria: woj. zachodniopomorskie

Szczecin jest miastem wojewódzkim i jest stolicą województwa zachodniopomorskiego. Został założony w dziewiątym wieku. Prawa miejskie uzyskał 3 kwietnia 1243 roku. Obecnie zamieszkuje go około 407 000 mieszkańców.

Jak niemal każde miasto również Szczecin ma ofertę nowych mieszkań. Mieszkania deweloperskie w Szczecinie tak jak w pozostałych częściach kraju oferują swoim przyszłym właścicielom komfort posiadania czegoś nowego, czego jeszcze nikt przed nimi nie posiadał. Spośród sporej liczby inwestycji można przytoczyć, jako przykłady mieszkania znajdujące się przy ulicy Duńskiej. Innym przykładem może tu być Villa Modra położona przy ulicy Modrej. Można tam kupić nieruchomości od 4 480 zł netto za metr kwadratowy. Całkiem ciekawą ofertę, jakimi są mieszkania deweloperskie Szczecin stanowią również mieszkania przy ulicy Kolonistów. Cena metra kwadratowego zaczyna się tam od 4 650 zł. Mieszkania deweloperskie zachodniopomorskie mogą stać się sposobem na własne mieszkanie.

Jeżeli ktoś chce kupić własne mieszkanie bardzo często na drodze do tego celu stają mu problemy z finansowanie takowego zakupu. Część ludzi zaciąga w takim przypadku kredyt na zakup wymarzonego mieszkania. Jednak nie każdy może sobie na to pozwolić. Dla takich właśnie osób został powołany do życia program pomocy w nabywaniu własnych mieszkań i domów pod nazwą Rodzina na Swoim. Jest on skierowany do małżeństw a także osób samotnie wychowujących dzieci. Limit ceny metra kwadratowego nieruchomości w programie dla województwa zachodniopomorskiego wynosi 4 718,00 zł. Dla samego Szczecina jest nieco wyższy i równy 4 869,20 zł.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Nowe mieszkania Suwałki | Deweloperzy Suwałki
  2. Nowe mieszkania Radom | Deweloperzy Radom
  3. Nowe mieszkania Koszalin | Deweloperzy w Koszalinie

Tagi: , , , ,

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner