Banner
Banner
Banner

Announcement: Nowe mieszkania Warszawa | Deweloperzy Warszawa

Kategoria: woj. mazowieckie

Warszawa jest jak każdy na pewno wie aktualną stolicą Polski. Prawa miejskie uzyskała około 1300 roku. Obecnie zamieszkuje ją około 1 712 000 mieszkańców.

W całym kraju także w Warszawie można nabyć nowe mieszkania mazowieckie. Jeżeli chodzi o mieszkania deweloperskie w Warszawie to, jako przykład można przytoczyć inwestycję przy ulicy Kazachskiej. Można tam nabyć mieszkania o powierzchni od 35 metrów kwadratowych. Mieszkania deweloperskie Warszawa mogą być ciekawą ofertą. Cena metra kwadratowego zaczyna się w przypadku tej inwestycji od 6 600 zł. Jest to tylko jedna z ogromnej ilości nowych mieszkań. Jak to często bywa cena jest uzależniona od wielkości miasta (w stolicy są jedne z najwyższych cen, mogą iść w setki tysięcy zł za metr), a także od położenia danej nieruchomości i jej atrakcyjności dla osób szukających własnych nieruchomości. Podobnie sprawy się mają, jeżeli chodzi o mieszkania deweloperskie mazowieckie. Należy się, zatem dobrze zastanowić przed kupnem mieszkania w określonym miejscu.

Tak jak wszędzie także w stolicy osoby niemogące liczyć na zwykłe kredyty mieszkaniowe mogą spróbować zaciągnąć kredyt preferencyjny w ramach programu rządowego Rodzina na Swoim. Jest to program mający na celu pomoc w nabywaniu mieszkań i domów jednorodzinnych skierowany do małżeństw i osób samotnie wychowujących dzieci. Limit ceny metra kwadratowego wynosi dla województwa mazowieckiego 6 046,81 zł a dla samej Warszawy 8 013,88 zł, co stanowi najwyższy limit w całej Polsce. Jest to oczywiście związane z ogólnie wysokimi cenami nieruchomości w stolicy.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

  1. Nowe mieszkania Ciechanów | Deweloperzy Ciechanów
  2. Nowe mieszkania Radom | Deweloperzy Radom
  3. Nowe mieszkania Płock | Deweloperzy Płock

Tagi: , , , , ,

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner