Banner
Banner
Banner

Nowe mieszkania Zielona Góra | Deweloperzy Zielona Góra

Kategoria: woj. lubuskie

Zielona Góra jest miastem na prawach powiatu położonym w województwie lubuskim. Została założona w trzynastym wieku. Prawa miejskie uzyskała w 1323 roku. Obecnie Zieloną Górę zamieszkuje około 118 000 osób. W przeszłości to jest w latach 1975-1998 była stolicą województwa zielonogórskiego.

Mieszkania deweloperskie w Zielonej Górze mogą stanowić ciekawą opcję dla wszystkich szukających własnego, nowego mieszkania. Przewagą rynku pierwotnego nad wtórnym jest to, że kupujemy nowe niezamieszkane do tej pory mieszkanie, w którym możemy wszystko urządzić wyłącznie sami wedle własnego uznania. Można podać kilka przykładów ofert, jakie stanowią mieszkania deweloperskie Zielona Góra. Pierwszym mogą być mieszkania położone przy Al. Wojska Polskiego. Ceny metra kwadratowego zaczynają się tam od 3 600 zł za metr kwadratowy. Podobną sytuację mamy, jeżeli chodzi o inwestycję przy ulicy Cyryla i Metodego (metr za 3 200 zł). Wszędzie, wiec i tutaj na ceny wpływ ma lokalizacja danego budynku.

Mieszkania deweloperskie lubuskie można nabywać, zresztą jak w całym kraju, za pomocą kredytu preferencyjnego Rodzina na Swoim. Oczywiście zarówno mieszkanie jak i osoby starające się o kredyt muszą spełniać warunki zawarte w ustawie i przepisach regulujących działanie programu. Limit ceny metra kwadratowego dla województwa lubuskiego wynosi 4 029,90 zł. Dla Gorzowa Wielkopolskiego oraz Zielonej Góry limity są wyższe i wynoszą 4 592,70 zł za metr. Jest to dobry bodziec zachęcający do nabywania mieszkań w tym regionie.

Zobacz inne oferty nowych mieszkań:

 1. Announcement: Nowe mieszkania Gorzów Wlkp. | Deweloperzy w Gorzowie
 2. Nowe mieszkania Jelenia Góra | Deweloperzy w Jeleniej Górze

Tagi: , , ,

komentarze 2 to “Nowe mieszkania Zielona Góra | Deweloperzy Zielona Góra”

 1. Łukasz Says:

  Witam,
  szukam nowego mieszkania 35-45m2 w Zielonej Górze.

  Proszę o kontakt.

 2. ewa Says:

  Poszukuję nowego mieszkania 2 pok. w Zielonej Górze

Planujesz zakupić nowe mieszkanie? Zostaw komentarz

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner