Banner
Banner
Banner

Coraz tańsze nowe mieszkania w woj. dolnośląskim, które oferują deweloperzy (Wrocław i okolice) zwiększają podaż mieszkań z rynku pierwotnego. Solidny deweloper we Wrocławiu po zakończeniu jednej inwestycji mieszkaniowej oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w innej lokalizacji (woj. dolnośląskie). Każdy kto poszukuje mieszkania Wrocławia oraz miejscowościach pod Wrocławiem ma większy wybór w znalezieniu wymarzonego mieszkania od dewelopera.

Announcement: Nowe mieszkania Wrocław | Deweloperzy Wrocław

Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego. Został założony około dziewiątego, dziesiątego wieku. Prawa miejskie uzyskał w pierwszej połowie trzynastego wieku. Obecnie zamieszkuje go około 633 000 mieszkańców.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. dolnośląskie

Nowe mieszkania Jelenia Góra | Deweloperzy w Jeleniej Górze

Jelenia góra jest miastem na prawach powiatu położonym południowo-zachodniej Polsce, na terenie województwa dolnośląskiego. Prawa miejskie uzyskała w 1288 roku. Obecnie Jelenią Górę zamieszkuje około 85 000 mieszkańców. Od 1975 do 1998 roku była stolicą województwa jeleniogórskiego.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. dolnośląskie

Nowe mieszkania Legnica | Deweloperzy Legnica

Legnica jest miastem na prawach powiatu położonym w województwie dolnośląskim. Została założona w 1149 roku. Prawa miejskie uzyskała w 1264 roku. W latach 1975-1998 była stolicą województwa legnickiego. Obecnie Legnicę zamieszkuje około 105 000 mieszkańców.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. dolnośląskie

Nowe mieszkania Wałbrzych | Deweloperzy Wałbrzych

Wałbrzych to miasto na prawach powiatu położone w województwie dolnośląskim. Został założony w dziewiątym wieku. Prawa miejskie uzyskał około roku 1400. Obecnie liczy sobie około 122 000 mieszkańców. W latach 1975-1998 kiedy obowiązywał poprzedni podział administracyjny Wałbrzych był stolicą województwa wałbrzyskiego.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. dolnośląskie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner