Banner
Banner
Banner

Coraz tańsze nowe mieszkania w woj. kujawsko-pomorskim, które oferują deweloperzy (Toruń i okolice) zwiększają podaż mieszkań z rynku pierwotnego. Solidny deweloper w Toruniu po zakończeniu jednej inwestycji mieszkaniowej oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w innej lokalizacji (woj. kujawsko-pomorskie). Każdy kto poszukuje mieszkania Torunia oraz miejscowościach pod Toruniem ma większy wybór w znalezieniu wymarzonego mieszkania od dewelopera.

Announcement: Nowe mieszkania Toruń | Deweloperzy Toruń

Toruń to miasto na prawach powiatu w województwie kujawsko-pomorskim. Prawa miejskie uzyskał 28 grudnia 1233 roku. Obecnie Toruń liczy sobie około 206 000 mieszkańców. W latach 1975-1998 był stolicą województwa toruńskiego.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. kujawsko-pomorskie

Nowe mieszkania Włocławek | Deweloperzy Włocławek

Włocławek to miast na prawach powiatu położone w województwie kujawsko-pomorskim. Zostało założone w dziesiątym wieku. Prawa miejskie Włocławek otrzymał w 1255 roku. Obecnie miasto zamieszkuje około 118 000 mieszkańców. W poprzednim podziale administracyjnym był stolicą województwa włocławskiego.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. kujawsko-pomorskie

Nowe mieszkania Bydgoszcz | Deweloperzy Bydgoszcz

Bydgoszcz jest stolicą województwa kujawsko-pomorskiego. Został założony w 1038 roku. Prawa miejskie uzyskał 13 kwietnia 1346 roku. Obecnie zamieszkuje go około 360 000 mieszkańców.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. kujawsko-pomorskie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner