Banner
Banner
Banner

Coraz tańsze nowe mieszkania w woj. łódzkim, które oferują deweloperzy (Łódź i okolice) zwiększają podaż mieszkań z rynku pierwotnego. Solidny deweloper w Łodzi po zakończeniu jednej inwestycji mieszkaniowej oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w innej lokalizacji (woj. łódzkie). Każdy kto poszukuje mieszkania Łodzi oraz miejscowościach pod Łodzią ma większy wybór w znalezieniu wymarzonego mieszkania od dewelopera.

Announcement: Nowe mieszkania Łódź | Deweloperzy Łódź

Łódź jest stolicą województwa łódzkiego. Miasto prawa miejskie uzyskało w 1423 roku. Obecnie liczy około 745 000 mieszkańców i jest trzecim pod względem ludności miastem w Polsce.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. łódzkie

Nowe mieszkania Piotrków Trybunalski | Deweloperzy Piotrków

Piotrków Trybunalski jest miastem na prawach powiatu w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskał w trzynastym wieku. Obecnie zamieszkuje go około 78 000 mieszkańców. W latach 1975-1998 był stolicą województwa piotrkowskiego.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. łódzkie

Nowe mieszkania Sieradz | Deweloperzy Sieradz

Sieradz jest miastem na prawach powiatu w województwie łódzkim. Został założony w jedenastym wieku. Prawa miejskie uzyskał w 1247 roku. Obecnie Sieradz zamieszkuje około 43 000 mieszkańców. W poprzednim podziale administracyjnym (1975-1998) był stolicą województwa sieradzkiego.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. łódzkie

Nowe mieszkania Skierniewice | Deweloperzy Skierniewice

Skierniewice to miasto na prawach powiatu położone w województwie łódzkim. Prawa miejskie uzyskało w 1457 roku. W latach 1975-1998 miasto było stolicą województwa skierniewickiego. Obecnie w Skierniewicach mieszka około 50 000 mieszkańców.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. łódzkie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner