Banner
Banner
Banner

Coraz tańsze nowe mieszkania w woj. małopolskim, które oferują deweloperzy (Kraków i okolice) zwiększają podaż mieszkań z rynku pierwotnego. Solidny deweloper w Krakowie po zakończeniu jednej inwestycji mieszkaniowej oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w innej lokalizacji (woj. małopolskie). Każdy kto poszukuje mieszkania Krakowa oraz miejscowościach pod Krakowem ma większy wybór w znalezieniu wymarzonego mieszkania od dewelopera.

Announcement: Nowe mieszkania Kraków | Deweloperzy w Krakowie

Kraków jest stolicą województwa małopolskiego. Prawa miejskie uzyskał 5 czerwca 1257 roku. Obecnie Kraków liczy sobie około 755 000 mieszkańców i jest drugim po Warszawie miastem pod względem liczby ludności w Polsce.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. małopolskie

Nowe mieszkania Nowy Sącz | Deweloperzy Nowy Sącz

Jest to miasto na prawach powiatu grodzkiego w województwie małopolskim. Prawa miejskie uzyskało w 1292 roku. Obecnie liczy około 85 000 mieszkańców. W poprzednim podziale administracyjnym (lata 1975-1998) Nowy Sącz był stolicą województwa nowosądeckiego.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. małopolskie

Nowe mieszkania Tarnów | Deweloperzy Tarnów

Tarnów to miasto na prawach powiatu położone w województwie małopolskim. Leży nad rzeką Białą. Prawa miejskie uzyskał 7 marca 1330 roku. Na dzień dzisiejszy liczy około 115 000 mieszkańców. W poprzednim podziale administracyjnym był stolicą województwa tarnowskiego.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. małopolskie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner