Banner
Banner
Banner

Coraz tańsze nowe mieszkania w woj. podkarpackim, które oferują deweloperzy (Rzeszów i okolice) zwiększają podaż mieszkań z rynku pierwotnego. Solidny deweloper w Rzeszowie po zakończeniu jednej inwestycji mieszkaniowej oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w innej lokalizacji (woj. podkarpackie). Każdy kto poszukuje mieszkania Rzeszowa oraz miejscowościach pod Rzeszowem ma większy wybór w znalezieniu wymarzonego mieszkania od dewelopera.

Announcement: Nowe mieszkania Rzeszów | Deweloperzy Rzeszów

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego. Został założony w jedenastym wieku. Prawa miejskie uzyskał w 1354 roku. Obecnie zamieszkuje go około 173 000 mieszkańców.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. podkarpackie

Nowe mieszkania Krosno | Deweloperzy Krosno

Krosno to miasto na prawach powiatu położone w województwie podkarpackim. Prawa miejskie Krosno uzyskało około 1342 roku. Od 1975 do 1998 roku było stolicą województwa krośnieńskiego. Obecnie liczy około 48 000 mieszkańców.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. podkarpackie

Nowe mieszkania Przemyśl | Deweloperzy Przemyśl

Przemyśl jest miastem na prawach powiatu w województwie podkarpackim. Liczy obecnie około 67 000 mieszkańców i jest drugim pod względem liczby ludności miastem województwa. Zostało założone w dziesiątym wieku. Prawa miejskie uzyskał w 1389 roku. W poprzednim podziale administracyjnym naszego kraju Przemyśl był stolicą województwa przemyskiego.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. podkarpackie

Nowe mieszkania Tarnobrzeg | Deweloperzy Tarnobrzeg

Tarnobrzeg to miasto na prawach powiatu położone w województwie podkarpackim. Zostało założone i uzyskało prawa miejskie w 1593 roku. Obecnie Tarnobrzeg zamieszkuje około 50 000 osób. W latach 1975-1998 Tarnobrzeg był stolicą województwa tarnobrzeskiego.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. podkarpackie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner