Banner
Banner
Banner

Coraz tańsze nowe mieszkania w woj. podlaskim, które oferują deweloperzy (Białystok i okolice) zwiększają podaż mieszkań z rynku pierwotnego. Solidny deweloper w Białymstoku po zakończeniu jednej inwestycji mieszkaniowej oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w innej lokalizacji (woj. podlaskie). Każdy kto poszukuje mieszkania Białegostoku oraz miejscowościach pod Białymstokiem ma większy wybór w znalezieniu wymarzonego mieszkania od dewelopera.

Announcement: Nowe mieszkania Białystok | Deweloperzy Białystok

Białystok jest stolicą województwa podlaskiego. Został założony w 1320 roku. Prawa miejskie uzyskał 27 sierpnia 1691 roku. Obecnie liczy sobie około 295 000 mieszkańców.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. podlaskie

Nowe mieszkania Łomża | Deweloperzy Łomża

Łomża jest miastem na prawach powiatu położonym w województwie podlaskim. Miasto zostało założone w dziewiątym wieku. Prawa miejskie uzyskała 15 czerwca 1418 roku. W latach 1975-1998 Łomża była stolicą województwa łomżyńskiego. Obecnie miasto liczy około 64 000 mieszkańców.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. podlaskie

Nowe mieszkania Suwałki | Deweloperzy Suwałki

Suwałki to miasto na prawach powiatu położone w województwie podlaskim. Został założony w 1690 roku a prawa miejskie uzyskał w 1720 roku. Obecnie mieszka w mieście około 70 000 mieszkańców. W poprzednim podziale administracyjnym Suwałki były stolicą województwa suwalskiego.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. podlaskie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner