Banner
Banner
Banner

Coraz tańsze nowe mieszkania w woj. śląskim, które oferują deweloperzy (Katowice i okolice) zwiększają podaż mieszkań z rynku pierwotnego. Solidny deweloper w Katowicach po zakończeniu jednej inwestycji mieszkaniowej oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w innej lokalizacji (woj. śląskie). Każdy kto poszukuje mieszkania Katowic oraz miejscowościach pod Katowicami ma większy wybór w znalezieniu wymarzonego mieszkania od dewelopera.

Announcement: Nowe mieszkania Katowice | Deweloperzy w Katowicach

Katowice są stolicą województwa śląskiego. Zostały założone w szesnastym wieku. Prawa miejskie uzyskały w 1865 roku. Obecnie zamieszkuje je około 309 000 mieszkańców.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. śląskie

Nowe mieszkania Częstochowa | Deweloperzy Częstochowa

Częstochowa jest o miasto na prawach powiatu (powiat grodzki) położone w województwie śląskim. Zostało założone w jedenastym wieku. Obecnie zamieszkuje ją około 270 000 mieszkańców. W latach 1975-1998 była stolicą województwa częstochowskiego. Jest to 13 miasto w naszym kraju pod względem liczby ludności.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. śląskie

Nowe mieszkania Bielsko Biała | Deweloperzy Bielsko Biała

Bielsko-Białą jest miastem na prawach powiatu położonym w województwie śląskim na Pogórzu Śląskim. Miasto powstało w 1951 roku z połączenia Bielska i Białej. Obecnie zamieszkuje ją około 176 000 mieszkańców. W latach 1975-1998 miasto to było stolicą województwa bielskiego.

Czytaj dalej »

Kategoria: woj. śląskie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner